Levandulová voda BIO

Značka: NaturesCare

Levandulová voda v bio kvalitě, která skvěle pečuje o citlivou a problematickou pleť, ale také si poradí i s popálenou a podrážděnou pokožkou.

Dostupnost Máme! (1,147 kg)
820 Kč / kg
Levandulová voda BIO
Značka: NaturesCare
MG 5280
BIO

Jaké má složení?

100% čistá levandulová voda z kontrolovaného ekologického zemědělství/Lavandula Angustifolia Flower Water, Geraniol*, Linalool*. (*přirozená součást levadulové vody)

 

Nač vše ji použít?

Čištění a zklidnění pokožky.

Tonizaci pleti.

Uklidnění po holení.

Ošetření jizev, zklidnění štípanců a popálenin.

Pomáhá proti lupům.

Regeneruje vlasovou pokožku.

 

Co říkají o její výrobě v Purity Vision? 

Bio Levandulová voda je vyrobená šetrnou parní destilací z Levandule Lékařské, která roste v růžovém údolí bulharských hor. Sběr drobných květů začíná již v brzkých ranních hodinách, kdy se v květu rostlin tvoří největší množství esenciálních olejů. Sesbírané květy jsou ihned přepraveny ke zpracování, přičemž na 1 litr květinové vody je spotřebován 1 kg květů. Jen díky krátké přepravě, která trvá maximálně 45 minut, si květy zachovávají čerstvost a typickou vůni. Zpracování probíhá dvojitou parní destilací, při níž na sebe voda váže rostlinné vosky a biostimulátory. Při výrobě se neodděluje vzácný levandulový olej, ale zůstává uvnitř. Díky tomu Bio Levandulová voda nepotřebuje žádné konzervační látky či alkohol, je účinnější a řadí se tak mezi nejkvalitnější levandulové vody na trhu.

 

Jak ji uchovávat?

V pokojové teplotě, v tmavé lahvičce, aby byla ochráněna před teplem. V létě je ideálním místem lednice. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Pochází z: Bulharska
DMT: 2. 10. 2025

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zámecká 73, 768 04 Střílky