Staň se dobrovolníkem

_MG_5035

 

Jsme skupinka nadšenců, kteří věří, že je důležité si pomáhat, abychom naše běžné životy vedly o kousek udržitelněji. I proto jsme neziskovka. A jak to už tak bývá, na některé věci nám prostě dlouhodobě nezůstavají ruce a hlavně čas.

A tak jsme si řekli, že pohledáme TEBE

Skvělého človíčka, který by nám rád pomohl, protože stejně jako my věří, že Bezobaláč má smysl, a hlavně mu dělá radost pracovat s ním! Proč s ním? Protože Bezobaláč je skutečně náš parťák, který se hodně intenzivně vyvíjí a mění, někdy (dost často) nás překvapí a udělí nám malou lekci, abychom si nemysleli, že už všechno známe. 

Co u nás můžeš dělat?

Všechno

Jestli Tě oslovuje nějaký z projektů, který děláme a rád by ses zapojil, tak nám určitě napiš. Těšíme se na nový vítr do plachet!

Nicméně, u nás se najde strašně moc práce, kterou nestíháme dělat sami a opravdu moc by se nám hodila pomoc. Třeba zkontrolovat, upravit a doplnit texty na našem webu. Nebo vytvořit plakát. A nebo se ujmout storýček na našich sociálních sítích.

Vůbec není potřeba, abys dělal všechno. Záleží na tom, kolik času máš a jak tě to bude bavit.

Nemusíš mít zkušenost, ale moc oceníme, když budeš do práce vkládat sebe sama. Naše komunikace je osobní a budeme rádi, když bude vidět i osobnost tvoje. Zároveň, to, s čím nám chceš pomoct by mělo být tvým zájmem a tématem. Tak třeba, jestli nám chceš pomáhat s texty, nebo sociálními sítěmi, je potřeba, aby tě psaní bavilo a ovládal jsi češtinu gramaticky správně. 

Na začátku ti všechno vysvětlíme a ukážeme, pobavíme se o tom, co je cílem a jakou máme představu. A také budeme moc rádi, když přineseš i nové návrhy, jak to dělat líp!

Ne vždy se dá, abychom se potkaly osobně, ale všechno umíme efektivně vyřešit na dálku. Tím pádem nemusíš být ve Zlíně, pomoct nám můžeš třeba z hor nebo druhého konce světa. 

Co ti můžeme nabídnout?

Jak už napovídá to, že hledáme dobrovolníky, tak za pomoc ti bohužel nemůžeme nabídnout finanční odměnu. 

Co ale můžeme, je ukázat ti, jak fungujeme – z pohledu zero waste, neziskovky, kreativní práce, dělání workshopů, práce s handicapovanými, ale i provozování eshopu. 

Jsme kamarádský tým, kde všechno řešíme otevřeně a s respektem, nemáme žádné výkonové normy a je pro nás důležité, aby nám práce dávala smysl a dělala radost. Takže věříme, že i samotná práce s námi bude pro tebe přínosem.

No a kromě obrovského díku za tvou pomoc, ti moc rádi dáme 20% slevu na nakupování v naší prodejně – v celé době naší spolupráce. 

Nebo? Jestli potřebuješ pomoct s něčím, co řešíš zase ty, tak sem s tím! Jestli to budeme umět, moc rádi pomoc oplatíme!  

Jdeš do toho?

Perfektní! Tak nám, prosím, napiš na zdravim@bezobalac.cz a domluvíme se dál! 

Moc se na tebe těšíme! 

Celý tým bez●baláče :)