Dárky z přírody: 100 nápadů na tvoření s dětmi kniha

Inspirativní knížka nejen pro děti, kde najdete spoustu tvořivých nápadů z toho, co nabízí příroda. A že jsou opravdu nádherné!

Položka byla vyprodána…
Vykoupeno, doskladníme
398 Kč / ks
Kategorie: KNIHY a ČASOPISY
Položka byla vyprodána…

V přírodě se skrývá spousta pokladů, z nichž lze vytvořit originální a jedinečné dárky. Chcete si splést prostírání z trávy, vyrobit z okvětních lístků čaje nebo girlandy, nebo vytvořit z větviček a klacíků stylový rámeček? Inspirujte se v této knize! Nabízí bezpočet možností, jak vyrobit krásný dárek pro vaše blízké. Téměř všechny materiály z knihy najdete v přírodě - na poli, v lese, u potoka, na louce...

Napsala Helena Arendtová, knížka má 232 stran, je bohatě ilustrovaná a je vhodná pro děti od 4 let.

 

Autor

Helena Arendtová - S psaním populárně naučných knih začala Helena Arendtová ve svých 55 letech. Předtím studovala umění a pedagogiku, vyučovala na školách a působila jako lektorka v oblasti vzdělávání dospělých. Je malířka a sochařka. Při své práci využívá bohatství přírody; zvlášť intenzivně se zabývá minerálními a rostlinnými barvivy, která se vyznačují jedinečnou krásou. Od začátku své umělecké tvorby se věnuje i keramické plastice, kterou vypaluje starodávnou technikou v ohni a kouři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: