Mladý ječmen prášek BIO

Značka: Covitar s.r.o.
Dostupnost Máme! (0,571 kg)
535 Kč / kg
Mladý ječmen prášek BIO
Značka: Covitar s.r.o.
972 shutterstock 369429776
BIO

Mladý ječmen patří mezi zelené superpotraviny. Jsou to vlastně mladé výhonky rostliny, které obsahují velké množství vitamínů a minerálů v podobě dobře vstřebatelné pro tělo. Detoxikuje, podporuje imunitní systém, snižuje únavu, pomáhá při chudokrevnosti. 

Jaké má složení?
100% sušené listy Bio mladého ječmene v práškové formě.

Alergeny jsou zvýrazněny tučně.

Jaké je doporučené dávkování?
Jednu čajovou lžičku rozmíchat v sklenici vody, nebo jiném studeném nápoji. Ideálně je zatřást, třeba v uzavřené zavařovačce, aby se ječmen rozpustil. Pít 2-3x denně.

Náš tip: Namíchejte si vlastní zelenou směs ze spiruliny, chlorelly a mladého ječmene!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Země původu: Maďarsko
DMT: 31. 12. 2024
Šarže: 012-72A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Covitaru chtějí přinášet na český trh kvalitní, přírodní sušené plody, které byly vypěstovány férově k přírodě i k zemědělcům. A to nám dělá radost! :)


A co zero waste?

Produkty od Covitaru jsou speciální v tom, že nejsou lokální. Jde hlavně o oříšky, sušené ovoce, nebo třeba superpotraviny. Tím pádem je potřeba je k nám nějak dostat - co nejde dělat úplně bez obalu. Skvělé ale je, že v Covitaru dbají na ekologický původ potravin a také na přepravní vzdálenost - jinými slovy, to, co je možné najít v Africe, nebo Turecku, není potřeba vozit z Číny. My pak koupíme základní balení dobrot, díky čemu nedochází k dalšímu přebalování, a také není potřeba další přepravný obal navíc - prostě, jak fíky opustí Turecko, tak je rozbalíme u nás na pultu. A to, co z obalu zůstane, putuje do naši re-Dílny a je přetvořeno v nové, krásné věci. :)

Oficiální info: Covitar, s.r.o., Rybná 716/24, 11000 Praha. IČ: 03507505.