Skořice Cejlon celá

Nejen o Vánocích si můžete dopřávat toto velmi aromatické koření. Každodenní konzumace skořice může blahodárně působit na organismus.

Běžné pytlíky s kořením váží kolem 15-20g. Sonnentor balení váží kolem 30-50g. To jen pro porovnání :-).

Skladujte v suchu a chladu.

Dostupnost Máme! (0,426 kg)
2 300 Kč / kg 115 Kč / 50 g
Skořice Cejlon celá
Skořice Cejlon celá
BIO

Skořice tak to je sen, v malém množství každý den!

Skořice je kůra skořicovníku, která se sloupne, usuší a používá se jako koření. Její zemito-dřevitá a zároveň sladká chuť se hodí k mléčné rýži, kompotu a koláči či do ovesných kaší s čerstvým ovocem. Velmi dobře harmonizuje také se všemi druhy sušeného ovoce. Klasika do svařeného vína a punče, ideální pro kouzelný vánoční čas. Skořicí můžete dochutit také domácí likéry.

Náš tip: Skořici můžete použít i jako dekoraci, například do vánočních věnců, či svícnů, nebo ji zapíchněte do ovoce a vytvořte tak přírodní osvěžovač vzduchu.

Věděli jste, že?  Skořice dokáže prohřát organismus a posílit imunitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření
Pochází z: Srí Lanka
DMT: 31. 3. 2026
Šarže: SO22091313

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příhon 943, 696 15 Čejkovice. IČO 46342958.

 

Sonnentor asi zná každý. Pro nás je velkou inspirací v tom, jak dělat svoji práci opravdu smysluplně. V Čejkovicích kouzlí dokonalé bylinky a čaje a do své práce dávají kus poctivosti. Věděli jste, že bylinky vykupují od malých pěstitelů a také pěstují sami? Že bylinkové zahrady můžete sami přijít navštívit? Nebo že "bylinkový prach", který u výroby zůstane, dávají nazpátek pěstitelům a oni ho využívají třeba pro krmení zvířat? A také, že proti molům ve výrobě používají speciální hmyz, který se s nimi vypořádá? 

Navíc, každá dobrota, kterou u nás od nich koupíte, opravdu nádherně voní a má sílu! Vyzkoušejte třeba zázvorový čaj nebo černý pepř a už nikdy nebudete chtít jiný. :)