Tabletová zubní pasta - Denttabs

Značka: DENT-TABS

Tabletová zubní pasta ve variantě s fluoridem nebo bez - Denttabs

Dentální tablety od značky Denttabs se používají jako efektivní náhrada zubní pasty. Kousejte tabletu až dokud nebudete cítit žádné tuhé částečky, přejeďtte si s navlhčeným kartáčkem po zubech a vypláchněte. Tablety bez fluoridu jsou vhodné pro starší děti (mentol mírně štípe v ústech) a pro lidi, které mají tendenci při umývaní zubů polykat. Tabletová zubní pasta je bez zbytečných chemických látek a v recyklovatelném papírovém obalu.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
170 Kč / ks
Tabletová zubní pasta - Denttabs
Značka: DENT-TABS

Co to je?

Ekologická zubní pasta v tabletách - a tedy jednoduše bez vody. Dáte do úst, rozkoušete, uděláte z toho pastovou konzistenci a normálně umyjete kartáčkem! Funguje to náramně! Podobně jako tuhý šampon na vlasy. :)

Jaké má složení?

Microcrystalline Cellulose , Sodium Bicarbonate , Silica , Sodium Lauroyl Glutamate , Magnesium Stearate , Aroma* , Menthol , Xanthan Gum , Stevioside , Citric Acid , Sodium Fluoride , Eugenol

* z přírodních esenciálních olejů

 

Běžné zubní pasty jsou složené až z 50% z vody. Na vyrobení zubní pasty a hlavně na její zakonzervování je při výrobě potřebné použít množství chemických látek. Tuba od zubní pasty se nedá recyklovat a tak vytváří zbytečný odpad.

Dentální tablety bez fluoridu neobsahují žádné konzervanty, germicidy, pojiva, hliník ani mikroplasty. Tyto zubní tablety jsou i bez glutamátu či glutenu. 

Tuhé tablety na čištění zubů jsou vhodné i na cestování či do letadla. 

Jsou certifikované jako hygienická pomůcka.

Počet v balení: 125ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dostat parádní zubní pastu v tabletové podobě na český trh. Tak právě to je cílem této brněnské firmy a my jsme za to moc vděčni! :)


A co zero waste?

Dent-tabsy jsou baleny v obrovském balení po 10tisíc kusech. Co je opravdu hodně. A tak jsme moc rádi, že si tuto jednu dávku dělíme společně s jinými bezobalovými prodejnami. Jeden velký pytel - mnoho spokojených úsměvů. :)

V tomto případě je ale zero-wasteový již samotný produkt. Ekologický, přírodní, bez mikroplastů (ano, i to je problém mnoha běžných zubních past) a navíc, bez vody, díky čemu jsou extrémně lehce skladovatelné a nemají speciální nároky na nádobu. Jsme proto moc rádi, že je můžeme koupit už i v našich končinách. 

Oficiální údaje: DTshops s.r.o. Olomoucká 797/80 Brno - Černovice 618 00, IČ: 29264740.