Od 16.3.2020 fungujeme dočasně jako výdejna. Zboží si objednejte předem telefonicky, emailem, nebo přes eshop a vyzvedněte si jej později. Děkujeme!

Těstoviny rýžové hvězdičky s kurkumou

Rýžové těstoviny bez lepku s kurkumou

Těstoviny Risolino jsou vyráběny z nejkvalitnější dlouhozrnné rýže a jsou proto jemné a chutné. 

Díky rýžovým těstovinám získáte z každého jídla více potřebné energie a díky snadnějšímu trávení odbouráte „poobědovou paralízu“. Neobsahují totiž lepek, který zbytečně zatěžuje naše trávení. Neobsahují konzervanty, barviva, cholesterol, ani žádné další nepříznivé látky pro naše tělo. Spojením těch nejlepších vlastností kvalitní dlouhozrnné rýže a klasických tvarů těstovin vznikla kouzelná ingredience k mnoha tradičním i exotickým jídlům. Navíc mnohem zdravější a přínosnější pro vaše zažívání. Nahrazením klasických pšeničných těstovin těstovinami rýžovými tedy získáte nutričně vhodnější jídla, která Vám dodají dostatek potřebné energie pro zvládnutí každodenních obtíží. Při dodržení správného postupu přípravy se Risolino nikdy nerozvaří a nelepí. Dá se dobře zapékat a je velmi příjemné na skus – al dente.
 

Postup přípravy: Dejte vařit vodu (1 litr na 100 g těstovin), trochu osolte a přidejte ještě lžičku rostlinného oleje. Těstoviny vložte do vroucí vody a vařte na silném plameni 10 - 12 minut. Než těstoviny scedíte, doporučujeme je ponechat v hrnci ještě 3 minuty v horké vodě. Poté je zceďte, dobře je propláchnětet tekoucí vodou (nejlépe studenou) a nechte okapat.

Složení: Rýžová mouka, přírodní tapiokový škrob, sůl, kurkuma.

Výrobce: HOKA TRADE: ,,Naší hlavní doménou je kvalitní distribuce potravin.”
Skladem (0,737 kg)
96 Kč / kg
Kategorie: Těstoviny a rýže
Minimální trvanlivost do:: 25/01/2021

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 1 448 kJ / 346 kcal
Tuky: 0,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g
Sacharidy: 82,3 g
z toho cukry: 1,58 g
Bílkoviny: 3,42 g
Sůl: 0,49 g