Zubní pasta BYLINKY od Calthy

Zubní pasta bylinky obsahuje pouze přírodní složky, vaše zuby se tak díky jemnému vyčištění budou cítit jako v bavlnce. Navíc pasta neobsahuje sodu bicarbonu ani mentol, dá se tedy použít i v kombinaci s homeopatickou léčbou. Úsměv na tváři nebyl nikdy jednodušší! :)

Máme! (0,553 kg)
1 850 Kč / kg 185 Kč / 100 g
Kategorie: Zuby
Pochází z: ČR
DMT: 31/08/2022
Šarže: 31/08/2022
fotka bude
Český produkt

Bez sody. Bez mentolu.

Proč věnovat pozornost správnému výběru pasty?

Zubní pastu používáme od útlého věku alespoň jedenkrát denně. Stojí tedy za to věnovat pozornost složení a vyhnout se tak možným nechtěným účinkům jako vysušování dásní či narušování zubní skloviny. Zbytečná parfemace a přítomnost pěnidel pastám na kvalitě nepřidají.

Proč zubní pasty od Calthy?

Zubní pasty od Calthy nabízejí přírodní a jemnou variantu v péči o zuby a ústní dutinu k běžně dostupným zubním pastám obsahujícím pěnidla, silikony, fluoridy, umělé parfemace a příchutě. Každodenním používáním těchto přírodních past nedochází k podráždění dásní či k narušování skloviny. S citem volené složení napomáhá docílit pevných a zdravých zubů a dásní.

Co obsahuje zubní pasta bylinky?

KŘEMELINU, je to přirozená půdní usazenina tvořená zbytky schránek řas rozsivek, má jemně abrazivní účinky, obsahuje velké množství minerálů a tím pomáhá posílit zubní sklovinu. Je také známá pro dezinfekční účinky, pečuje tedy o zubní sklovinu i o dásně jemně. Dalšími abrazivními složkami pasty je UHLIČITAN VÁPENATÝ. Mechanicky odstraňuje z povrchu zubů nečistoty a bakteriální povlak známý jako zubní plak. Základ zubních past Caltha tvoří také KOKOSOVÝ OLEJ. Jeho všestranné pozitivní účinky jsou diskutovány v mnoha článcích na mnoha místech. S ohledem na péči o ústní dutinu je třeba vyzdvihnout bělící účinky oleje bez nebezpečí poškození zubní skloviny, jeho příjemnou a osvěžující chuť a vůni a v neposlední řadě schopnost bojovat s bakteriálním povlakem. Příjemně nasládlou chuť dodá zubním pastám vedle kokosového oleje i XYLITOL. Xylitol je přírodní sladidlo, u kterého byla prokázána ochranná funkce proti zubnímu kazu. Paradoxně tedy i se svou sladkou chutí pomáhá v prevenci a boji se zubním kazemCOCOYL GLUTAMÁT pomáhá změkčovat tvrdou vodu a zvyšuje tak šetrnost zubních past Caltha k podrážděným dásním. Zubní pasta BYLINKY neobsahuje sodu bicarbonu ani mentol. Dá se tedy použít i v kombinaci s HOMEOPATICKOU LÉČBOU. U zubních past oblíbenou svěží a chladivou chuť dodá TYMIÁN a ŠALVĚJ. Obě byliny jsou známé pro své schopnosti účinně bojovat proti bakteriím, šalvěj navíc pomáhá i v působení proti zánětům v ústech a eliminuje zápach z úst. SKOŘICE, CITRON, POMERANČ a HŘEBÍČEK doplní čisticí a bělicí účinky pasty s důrazem na boj proti bakteriálnímu plaku a dodají pastě originální kořeněnou chuť. Vyvážený koktejl bylinných extraktů míchaný s ohledy na chuť, vůni, ale i zdraví, podtrhne již tak výborné vlastnosti přírodní zubní pasty Caltha.

A konkrétní složení na závěr

Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Salvia Officinalis Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, *Limonene, *Linalool, *Eugenol, *Cinnamaldehyd (*součást esenciálních olejů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: