Zkuste to doma sami - kuchyně kniha

Rádi doma vyrábíte všemožné dobroty raději, než byste je kupovali hotové? Tak mrkněte do této knížky! Spousta zajímavých receptů, které se vyplatí mít po ruce. :-)

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
329 Kč / ks
Zkuste to doma sami - kuchyně kniha

Nechte se inspirovat touto knihou a vyzkoušejte 137 receptů ve vaší kuchyni. Vyrobte si třeba čokoládovou pomazánku, zeleninovou kořenící pastu nebo sirupy a nápoje a to vše z přírodních surovin! Žádné syntetické přísady a umělé náhražky, mnohé suroviny vám třeba rostou za humny. :-) 

Pochutnáte si na zdravém a kvalitním jídle, osvěžíte se lahodnými nápoji a ještě k tomu ušetříte spoustu obalů i vaši peněženku!

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 192 stran.

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)