Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii kniha

Skvělá knížka o tom, co všechno si můžete vyrobit doma sami. Proč? Protože tím ušetříte spoustu peněz, spoustu obalů, výsledek bude ekologický a šetrný a ještě k tomu u toho zažijete hodně zábavy, radosti a dobrého pocitu. :-)

Máme! (1 ks)
329 Kč / ks
Kategorie: KNIHY a ČASOPISY

V této knize najdete více než 300 návodů a 33 receptů na výrobu různých prostředků do domácnosti ale i kosmetiky, které jsou zdravější, levnější a většinou naprosto téměř stejně účinné, jako běžné výrobky ze supermarketů. Zkuste si vyrobit třeba prací prostředek nebo domácí zdravotně nezávadný deodorant!

Sami budete bezpečně vědět složení výrobku (co si do něj dám, to si na sebe napatlám :-)) a vyhnete se různým nesrozumitelným položkám v konvenčních výrobcích, pod kterými se často skrývají látky, které nejsou k našemu zdraví úplně šetrné. 

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 192 stran.

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: