Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii kniha

Skvělá knížka o tom, co všechno si můžete vyrobit doma sami. Proč? Protože tím ušetříte spoustu peněz, spoustu obalů, výsledek bude ekologický a šetrný a ještě k tomu u toho zažijete hodně zábavy, radosti a dobrého pocitu. :-)

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
329 Kč / ks
Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii kniha

V této knize najdete více než 300 návodů a 33 receptů na výrobu různých prostředků do domácnosti ale i kosmetiky, které jsou zdravější, levnější a většinou naprosto téměř stejně účinné, jako běžné výrobky ze supermarketů. Zkuste si vyrobit třeba prací prostředek nebo domácí zdravotně nezávadný deodorant!

Sami budete bezpečně vědět složení výrobku (co si do něj dám, to si na sebe napatlám :-)) a vyhnete se různým nesrozumitelným položkám v konvenčních výrobcích, pod kterými se často skrývají látky, které nejsou k našemu zdraví úplně šetrné. 

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 192 stran.

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)