Zkuste to doma sami - péče o tělo a vlasy kniha

Další z edice skvělých knih "vyrob si sám" přináší 137 domácích receptů na výrobu domácí kosmetiky. :-)

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
329 Kč / ks
Zkuste to doma sami - péče o tělo a vlasy kniha

Omrzely vás už nezdravé, syntetické a neekologické kosmetické výrobky, které se běžně prodávají v obchodech? Chcete mít jistotu, že složení výrobků je pro vás a vaši rodinu opravdu bezpečné a prospěšné? Vyrobte si kosmetiku sami! Udělejte si radost a hýčkejte se. Inspirujte se recepty v této knize a vytvořte si voňavou a čistě přírodní kosmetiku. Navíc tím ušetříte spoustu dalších obalů a pomůžete tak i životnímu prostředí. :-)

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 190 stran. 

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)