Kniha Ocet - univerzální domácí prostředek

Ocet je hned vedle sody druhým vynikajícím univerzálním prostředkem v domácnosti. Navíc v kombinaci se sodou tvoří extra silnou dvojici, která je zároveň velmi šetrná k přírodě i k vaší peněžence.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
329 Kč / ks
Kniha Ocet - univerzální domácí prostředek

Ocet je velmi opomíjená položka při použití v domácnosti zejména při úklidu. Mnoho běžných výrobků určených k čištění a mytí můžete nahradit právě octem. Možná vás překvapí, že ocet lze využít i v péči o pokožku a vlasy. Oblíbíte si ho jistě nejen vy, ale i vaše peněženka a životní prostředí!

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 192 stran.

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)