Kniha Jedlá soda - prostředek téměř na vše

Jedlá soda je zázračný prostředek. Dokáže nahradit mnoho jiných výrobků v kuchyni, v koupelně i na zahradě. Je bezpečná a levná. Vyzkoušejte ji i vy!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vykoupeno, doskladníme
329 Kč / ks
Kniha Jedlá soda - prostředek téměř na vše

Jedlá soda je skutečně zázračná. Je levná, nesmírně šetrná, v přírodě rozložitelná a k tomu účinná. Už naše babičky ji používaly na tisíce způsobů. V této knize najdete více než 250 možností, jak jedlou sodu v domácnosti využít. Ať už v mycích a čistících prostředcích či kosmetice. Jedlá soda je prospěšná pro vaše zdraví, pro životní prostředí i pro vaši peněženku.

Kniha vyšla v rámci edice Smarticular, má 192 stran.

 

Autor

Smarticular.net - Od roku 2014 zveřejňuje tento berlínský portál návody a tipy na jednoduchý a udržitelný život. Namísto pouhého poukazování na problémy, představuje denně nová řešení, recepty a alternativy, díky nimž může být život o něco jednodušší a ekologičtější. Návody a různá řešení se neustále vyvíjejí i díky nesčetným věrným příznivcům, kteří je sami zkoušejí a přinášejí své vlastní zkušenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nové sady 988/2, 60200 Brno.

 

Tohle sympatické nakladatelství přináší na český trh knihy o přírodě a o tom, jak s ní žít v harmonii. U nás najdete jejich knihy pro udržitelnější běžný život, které jsou plné praktických tipů a rozhodně stojí za to je mít v knihovně. Nebo jimi třeba potěšit někoho jiného. :)